Nowe APPLE TV 4K gen2?

Nowe APPLE TV 4K gen2?

Nowe APPLE TV 4K gen2? 1280 853 Kino Domowe

APPLE TV 4K 2021?

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że najnowsza odsłona przystawki do streamowania multimediów Apple TV 4K pojawi się w tym roku – 2021. Coraz większa ilość serwisów internetowych powiela plotki i pojawieniu się nowej wersji tego popularnego urządzenia. Z racji na prostotę obsługi oraz dostęp do ekosystemu Apple, przystawka zyskała olbrzymią popularność zarówno pośród konsumentów końcowych jak i w świecie instalacji.

Premiera nowej wersji jest o tyle prawdopodobna, że od premiery poprzedniej wersji minęły już ponad trzy lata. Odtwarzacz ma zatem na karku trzy lata i zaczął powoli odstawać od konkurencji. W kwestii zmiany wyglądu urządzenia większość nie spodziewa się wielkiej rewolucji. Wygląd Apple TV 4K cieszy oko i niewielu sądzi, aby producent zdecydował się  cokolwiek w nim zmieniać. Były plotki o przystawce w formie Dongle’a ale mało prawdopodobne z racji nas szereg ograniczeń

Apple TV 4K 2021 nastawione na gry

Jak podają niektóre nieoficjalne źródła, najnowsza odsłona Apple TV ma być bardziej ukierunkowana na gry i konsolowe doznania.

Ze zmian technicznych na pewno powinna otrzymać wsparcie dla standardu HDMI 2.1. Nowe technologie VRR oraz OFT przyczyniłyby się do znacznie lepszego działania gier z usługi Apple Arcade. Technologie te sprawiają, że obraz gry transmitowany do telewizora przez złącze HDMI jest przesyłany znacznie szybciej, a na telewizorze wymuszany jest najszybszy możliwy czas odświeżania matrycy. Wszystko to daje graczom bardziej płynny i szybszy obraz gry.