Najlepsze filmy do testowania kina domowego

Najlepsze filmy do testowania kina domowego

Najlepsze filmy do testowania kina domowego 1920 1156 Kino Domowe

Najlepsze filmy do testowania kina domowego

Jeśli posiadasz duży telewizor lub projektor wraz z nagłośnieniem i chciałbyś przetestować swój system – poniżej prezentujemy listę najciekawszych filmów wydanych na dyskach UHD 4K.

Filmy, których jakość dźwięku i obrazu pozwolą ukazać walory waszych systemów lub też wykazać ich niedostatki.

[movedo_single_image image=”24″]

Tenet

Genialny film do testowania kina domowego. Scena otwierająca film to dosłownie pokaz jak powinien wyglądać znakomity obraz i znakomita muzyka. Dużo basu – zatem jeśli lubisz bas, to od sceny otwarcia powinieneś zacząć. Subwoofery dają nieźle popalić w tej scenie. Bas rozchodzi się po całym pomieszczeniu. Jest go dużo, a nawet baaardzo dużo!

[movedo_single_image image=”43″]

The Greatest Showman

Doskonała scena otwarcia filmu. Wizja głównego bohatera jako gwiazdy sceny. Prawdziwe otwarcie z przytupem. Bas szybki i punktowy – możesz zatem sprawdzić, czy twoje kino ma dobry i sprężysty bas. Czy subwoofer się ciągnie, czy gra punktowo i precyzyjnie. Świetna muzykalnie scena z doskonałą kolorystyką i efektami HDR.

[movedo_single_image image=”73″]

Mad Max

Czy każdy film musi mieć znakomitą scenę otwierającą film? Kolejny raz film rozpoczyna się znakomicie. Efekty specjalne szczególnie dla posiadaczy systemów Dolby Atmos. Dźwięki dochodzące do nas z każdej strony dosłownie odbijają się w naszej głowie. A po chwili, gwizd, świst…

[movedo_single_image image=”72″]

FAST & FURIOUS PRESENTS: HOBBS & SHAW (2019)

Dobra zabawa na piątkowy wieczór. Sporo akcji, doskonałych efektów wizualnych i dźwiękowych. Całość podana w smacznym sosie, z dużą ilością przypraw. Nie będziemy się zatem nudzić. Dzieje się dużo i szybko. Przy tym obraz krystalicznie czysty, a dźwięk pochłaniający.

[movedo_single_image image=”77″]

Dunkirk

Przepięknie sfilmowane dzieło. Niestety nasz reżyser (Tenet) nie przepada za ścieżkami immersyjnymi z wykorzystaniem formatu Dolby Atmos. Tak więc nie znajdziemy na płycie tej ścieżki. Niemniej sam film jak i efekty godne polecenia..

[movedo_single_image image=”76″]

John Wick

Każdy odcinek Johny Wick to wielka przygoda i frajda. Scena w klubie wręcz wgniata. Posiadasz subwoofer lub 2? Musisz koniecznie to obejrzeć. Oczywiście wcześniej podkręcając „gałę”.